Главная » 2014 » Липень » 11 » Святкування храмового дня в с. Посуньки

Святкування храмового дня в с. Посуньки

Автор: Копытько
На храмовий день 7 липня на Різдво Івана Хрестителя в селі Посуньки Верхньодніпровського благочиння відбулося святкове соборне богослужіння. На божественній літургії були присутні: протоієрей Олександр Хилевич настоятель Свято – Благовіщенського храму м. П’ятихатки, протоієрей Петро Дромашко настоятель Свято- Успенського храму м. Вільногірськ, протоієрей Володимир Повстянко настоятель Свято – Воздвиженського храму с.м.т. Щорськ, ієрей Сергій Кожура настоятель храму Святого Василія Великого с. Єрастовка та ієрей Михаїл Продан другий священник Свято- Успенського храму м. Вільногірськ. По закінченні Божественної літургії відбувся Хресний хід та був відслужений водосвятний молебінь. Настоятель храму протоієрей Володимир привітав всіх присутніх з великим святом - днем народження Івана Хрестителя. Різдво святого Івана Хрестителя – одне з найбільших свят на його честь. Іван Предтеча проповідував, навчав, хрестив, викривав гріхи людські та закликав до покаяння, кажучи: "Слідом за мною іде сильніший від мене, що Йому я недостойний, нахилившись, розв'язати ремінця Його сандалів. Я вас хрестив водою, а Він хреститиме Святим Духом" (Мк. 1, 7-8). Святий Іван Хреститель своїми вчинками навчає нас високого духу і любові до Христа. І ми, християни, повинні брати приклад з цього великого святого пророка, наслідувати його любов, жертовність, самопосвяту й вірність Христові. Цим самим спасти свою душу, приготовляюч и дорогу нащадкам.