Главная » 2016 » Вересень » 13 » Паломницька поїздка віруючих до Новомосковського району

Паломницька поїздка віруючих до Новомосковського району

Автор: Терновой
3 вересня 2016 року за благословенням Високопреосвященного Володимира, Архієпископа Кам’янського та Царичанського, за участю паломницького відділу Кам’янської єпархії відбулася паломницька поїздка віруючих м. Кам’янське та Криничанського району   Дніпропетровської області.
Очолили поїздку р.б. Олександр Ососков та настоятель Свято-Миколаївського храму с.Гуляйполе Криничанського району протоієрей Миколай  Чиженко. Паломники відвідали Свято-Миколаївський Самарський пустельний чоловічий монастир, де помолилися за Божественою Літургією у Свято-Миколаївському храмі монастиря, вклонилися списку Самарської Божої Матері, іншим святиням хра-му, під час екскурсії, проведеної ієромонахом Спиридоном, ознайомилися з історією монастиря та побували у його храмах – преподобних Антонія і Феодосія, підвальному Кирика й Іуліти, Преображенському, монастирському цвинтарі та вкусили монастирської трапези. Віруючі  Кам’янської єпархії заїздили також до Новомосковського Свято-Троїцького кафедрального собору та Свято- Духівського храму с. Вільне, де вклонилися іконам і святиням храмів, на прикінці поїздки відвідали живоносне джерело с. Герасимівка Новомосковського району, де набрали цілющої води та покупалися в ставку, який підживлюється водами джерела.
  Додому всі поверталися із зарядом духовної сили та енергії, співали церковні пісні.