Главная » 2017 » Грудень » 13 » Паломницька поїздка

Паломницька поїздка

Автор: Терновой
У листопаді 2017 року по благословенню Високопреосвященого Володимира, Архієпископа Кам’янського та Царичанського, за підтримки паломницького відділу Кам’янської єпархії відбулася паломницька поїздка вірян Криничанського району та м. Кам’янське до Свято-Єлисаветинського жіночого монастиря пгт. Камишеваха Запорізької області. Очолив поїздку настоятель Свято-Миколаївського храму с. Гуляйполе Криничанського району протоієрей Миколай Чиженко. На ганку монастиря їх гостинно зустрічала настоятелька ігуменя Неоніла. Паломники побували на Божественній Літургії, молебні перед іконою Божої Матері «Всецариця», прослухали змістовну екскурсію матушки Євпраксії про історію монастиря та деякі прославлені ікони монастиря. В обителі два престоли – преподобномучениці княгині Єлисавети та інокині Варрвари і ікони Божої Матері «Всецариця», є соіменні та рідкісні ікони  Божої Матері Хлібна та Успокоїтельниця та триптихи з немовлям - Святителя Миколая, мучеників Стиліана та Іуліана, ікона архангела Михаїла із особливим поглядом, багато вишитих ікон. Вірянам показали монастирську купальню та пригостили смачним обідом. На зворотньому шляху паломники відвідали Свято-Миколаївський жіночий монастир та Свято-Покровський кафедральний собор м. Запоріжжя, де перебуває частинка мощей атамана Петра Калнишевського та точний відбиток стопи Спасителя на горі Єлеон. Додому паломники поверталися із незабутніми враженнями, співали духовні пісні.