Главная » 2017 » Грудень » 18 » Зустріч духовенства єпархії з адміністрацією Центру соціального обслуговування громадян

18 грудня 2017 року, з благословіння Архієпископа Володимира, настоятелі храмів святих Митрофана Воронезького та Сергія Радонєжського протоієрей Андрій Ізай і архімандрит Арсеній Бочкарь зустрілися з керівництвом Кам’янського управління соціального захисту населення Дніпровського району.
Під час зустрічі з начальником управління Центру Н. С. Шеховцовою священнослужителі оговорили питання співпраці Церкви з самою установою, та громадянами якими вона опікується.
У ході розмови було узгоджено попередній план проведення спільних заходів на початку наступного, 2018 року.