Главная » 2018 » Січень » 17 » Молебень у Центрі соціального обслуговування громадян

Молебень у Центрі соціального обслуговування громадян

11 січня 2018 року, на запрошення керівництва Кам’янського управління соціального захисту населення Дніпровського району настоятель храму преподобного Сергія Радонєжського архімандрит Арсеній Бочкарь, спільно з настоятелем церкви Митрофана Воронезького протоієреєм Андрієм Ізаєм, відправив молебень на добрі справи, й благословив працівників і активістів Центру, привітавши їх з новорічними та різдвяними святами, вручивши кожному присутньому іконочку Різдва Христова.
Після молебню колективи Центру дали концерт зі співом новорічних пісень, різдвяних колядок і щедрівок.