Главная » 2018 » Червень » 19 » Паломницька поїздка

Паломницька поїздка

Автор: Терновой
26 травня по благословенню Високопреосвященого  Володимира, Архієпископа Кам’янського та Царичанського, за участю паломницького відділу Кам’янської єпархії відбулася
паломницька поїздка вірян Криничанського району та м. Кам’янське до Свято-Покровського чоловічого монастиря м.Олександрія. Очолив поїздку настоятель Свято-Миколаївського храму с. Гуляйполе Криничанського района протоієрей Миколай Чиженко.
Паломники побували на Божественій Літургії та парастасі у вищезгаданому монастирі, вклонилися іконам та святиням обителі.
 Далі віряни від’їхали до с. Протопопівка  Олександрійського району, поблизу якого знаходяться два озера – срібне та родонове,  де покупалися та  оздоровилися. На природі підкріпили їжею свої тілесні сили та поділилися своїми враженнями від поїздки.
   Додому поверталися трохи втомлені, але задоволені від поїздки, співали духовні пісні та дякували Богові за його велику милість до нас.