Главная » 2018 » Серпень » 13 » Паломницька поїздка до Запорізької області

Паломницька поїздка до Запорізької області

Автор: Терновой
12-14 липня 2018 року по благословенню Високопреосвященішого Володимира, Архиєпископа Кам’янського та Царичанського, за участю паломницького відділу Кам’янскої єпархії відбулася паломницька поїздка вірян Криничанського району до Запорізької області. Очолив поїздку настоятель Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе Криничанського району протоієрей Миколай Чиженко. Паломники побували  на морі  та відвідали величний храм Святителя Миколая у місті Приморськ, відчули монастирську атмосферу молитви у чоловічому монастирі преподобного Сави Освяченого міста Мелітополя, де помолилися за Божественою Літургією та прослухали зворушливі духовну розповідь послушника Ігоря про сутність паломництва до святинь. На зворотньому шляху додому заїздили на джерело села Терпіння, де віряни мали можливість зануритися і відчути лагідну прохолоду. Додому паломники поверталися з хорошими враженнями, співали духовні пісні.