Главная » 2018 » Серпень » 13 » Спонсорська підтримка

Спонсорська підтримка

Автор: Терновой
5 липня 2018 року при спонсорській підтримці благодійного фонду братів Павліченко за участю паломницького відділу Кам’янської єпархії відбулася паломницька поїздка дітей недільної школи Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе Криничанського району до заповідника Асканія-Нова Херсонської області. Очолив поїздку настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Миколай Чиженко. Паломники відвідали дендропарк та зоопарк на території заповідника, прослухавши цікаву розповідь місцевого екскурсовода Тамари Панасівни про історію створення унікальних ландшафтів та тваринний світ зоопарку. Далі діти разом з дорослими, які супроводжували їхню групу, побували у місцевому храмовому комплексі релігійної громади великомученика Димитрія Солунського, де настоятель  протоієрей Іоанн показав  храми і велике різноманіття ікон Божої Матері, зібраних його стараннями.
 Додому поверталися трохи втомлені, але з гарним настроєм, співали духовні пісні.