Главная » 2018 » Вересень » 28 » Храмовий день в селищі Новомиколаївка

Храмовий день в селищі Новомиколаївка

Автор: Копытько
21 вересня в день свята Різдва Пресвятої Богородиці в селищі Новомиколаївка відбулась святкова літургія присвячена храмовому дню. Очолив службу благочинний м. Кам'янське протоієрей Володимир Михайлюкнастоятель храму Святої княгині Ольги. З ним співслужили: благочинний Верхньодніпровський  протоієрей Володимир Гаврилишин, настоятель храму 12 Апостолів м. Кам'янське протоієрей Володимир Вовчук, настоятель храму ікони Пресвятої Богородиці Всіх  скорбящих радість с. Пушкарівка протоієрей Сергій Лавецкий, а також настоятель храму - протоієрей Андрій Вижиковський. Після Божественної Літургії собор священнослужителів разом з вірянами пройшли хресною ходою навколо храму. Подякувавши за  богослужіння настоятель храму прот. Андрій звернувся до вірян з привітальним словом: "Дорогі брати і сестри! Прославляючи Різдво Пречистої і Преблагословенної Діви Марії Богородиці і вшановуючи святих Її батьків, будемо молитися Господу Богу, щоб за молитвами святих батьків Іоакима та Анни і Пречистої і Преблагословенної Діви Марії Богородиці і нам з вами навчитися цим великим чеснотам: смиренню, терпінню, надії, вірі та любові, – і з цими чеснотами ми будемо йти слідом за Господом. Хай допоможе в цьому нам Пресвята Діва Марія Богородиця, Різдво якої нині ми святкуємо. Пресвята Богородице, спаси нас"