Главная » 2018 » Грудень » 17 » Храмовий день села Малософіївка

Храмовий день села Малософіївка

Автор: Рябоштанов

11 вересня 2018 року настоятель храму Усікновення глави Іоанна Предтечі села Малософіївка Криничанського району протоієрей Миколай Чиженко  разом із паствою та гостями молитовно відзначив храмовий день.

Після водосвятного молебня була відслужена Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму. Прочитавши Євангеліє, священик звернувся до присутніх із словами проповіді. Він розповів про історію свята, відзначивши, що часто нерозумні клятви стають причиною гріховних колізій. Настоятель закликав вірян бути уважними до своїх слів, особливо до обіцянок,щоб не бути заручниками неприємних ситуацій.

За богогослужінням молився голова Гуляйпільської сільради Шмалій Р.І.

Привітати настоятеля і прочан приїхав благочинний Криничанського району протоієрей В’ячеслав Мозговий, який очолив хресну ходу навколо храму по завершенню Божественої Літургії.

Кожен із присутніх мав можливість також вкусити святковий обід, приготований зусиллями вірян парафії.