Главная » 2018 » Грудень » 17 » Богослужіння з нагоди 4 річниці освячення Свято-Миколаївського храму

Богослужіння з нагоди 4 річниці освячення Свято-Миколаївського храму

Автор: Рябоштанов

12 жовтня 2018 року у Свято-Миколаївському храмі села Гуляйполе Криничанського району відбулося урочисте богослужіння  з нагоди 4річниці освячення храму та дня пам’яті священомученика Іоанна Ризького, яке очолив архімандрит Ієроним із Дніпропетровської єпархії. Йому співслужили благочинний Криничанського району протоієрей В’ячеслав Мозговий, настоятель храму протоієрей Миколай Чиженко, протоієрей Рафаїл із села Липове П’ятихатського району (Криворізька єпархія) та ієрей Сергій Олійник з Магдалинівського району.

Після читання Євангелія архімандрит Ієроним звернувся до присутніх із проповіддю,у якій розповів про життєвий подвиг священомученика Іоанна, Архієпископа Ризького. Священик закликав вірян дотримуватися чистоти православної віри і підтримувати свого настоятеля особливо у скрутні часи.

Після Божественної Літургії відбулася хресна хода навколо храму. Благочинний протоієрей В’ячеслав привітав присутніх з річницею освячення храму, побажавши процвітання і виконання спасительного служіння.

Сільський голова Шмалій Р.І, який молився разом зі своїми вірянами, також мав нагоду сказати багато теплих слів.

• Настоятель храму протоієрей Миколай подякував духовенству і мирянам за підтримку і повагу.

Завершилося свято смачним обідом, який з любов’ю приготували віруючі мешканці села.