Главная » 2018 » Грудень » 20 » Добри справи Магдалинівської молодіжки

Добри справи Магдалинівської молодіжки

19 грудня 2018 року по благословінню архієпископа Володимира та благочинного Магдалинівського округу протоієрея Геннадія Сараб’єва, «Молодіжка» храму Марії Магдалини на чолі з настоятелем храму с. Новопетрівка священиком Олександром Лютенко відвідали два навчальні-реабілітаційні центри Дніпропетровської обласної ради - Магдалинівський та Котовський.
Сумісними зусиллями, за підтримки спонсорів та допомоги прихожан, привітали 300 дітей, які в подарунки отримали не тільки солодощі і фрукти, а й іграшки, деякі канцтовари, одяг.
Протоієрей Геннадій та ієрей Олександр виступили з проповіддями, після чого були вручені пакуночки з подарунками.
Діти, як і дорослі, були приємно вражені і вдячні за те, що про них пам’ятають і піклуються.
Слава Богу за таку можливість сотворити добру справу!