Главная » 2019 » Вересень » 26 » Храмовий день села Малософіївка

Храмовий день села Малософіївка

Автор: Рябоштанов

11 вересня 2019 року настоятель храму Усікновення глави Іоанна Предтечі села Малософіївка Криничанського району протоієрей Миколай Чиженко разом з прочанами та гостями молитовно відсвяткував день пам’яті храмового святого. Привітати настоятеля і прочан прибули священики Криничанського благочиння: благочин-ний протоієрей В’ячеслав Мозговий, протоіерей Георгій Кіріченко, протоієрей Димитрій Голушко та протоієрей Олександр Олійник.

Після водосвятного молебеня та часів Божественну Літургію очолив

благочинний протоієрей В’ячеслав. По Євангелії протоієрей Миколай розповів присутнім про трагічну подію, яка сталася на день народження царя Ірода, та закликав вірян любити Божу правду, виконувати заповіді Божі, бути відданими Богові та любити свій храм. Було піднесено молитву про мир в Україні. По завершен-ню Божественної Літургії відбулася хресна хода навколо храма, ві-рян привітали благочинний та сільський голова Шмалій Р.І.

Усі присутні змогли скуштувати святкового обіду, що з душею приготували прочани храму.