Главная » 2019 » Жовтень » 7 » Паломницька поїздка вірян Криничанського району до села Іскрівка

Паломницька поїздка вірян Криничанського району до села Іскрівка

Автор: Рябоштанов

3 серпня 2019 року по благословенню Високопреосвященішого Володимира, Архиєпископа Кам’янського та Царичанського, за підтримки паломницького відділу Кам’янської єпархії відбулася паломницька поїздка  вірян Криничанського району до села Іскрівка Кіровоградської області. Очолив поїздку настоятель Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе протоієрей Миколай Чиженко.

Паломники відвідали в котрий раз Хресто-Воздвиженський храм села Іскрівка, помолилися на молебні з акафістом перед мощами священомученика Миколая Іскрівського, поклонилися святим мощам та побували на місці,де святий був убитий та захований.

Пізніше віряни пообливалися із колодязя на джерелі преподобномучениці Параскеви та занурилися у джерелі священомученика Миколая Іскрівського.

Додому поверталися з великим духовним піднесенням, співали духовні пісні.