Главная » 2019 » Жовтень » 7 » Паломницька поїздка вірян Криничанського р-ну до Спасо-Преображенського монастиря с. Талова Балка

Автор: Рябоштанов

17 серпня 2019 року по благословенню Високопреосвященішого Володимира, Архиєпископа Кам’янського та Царичанського, за підтримки паломницького відділу Кам’янської єпархії відбулася паломницька поїздка  вірян Криничанського району та міста Кам’янське до Спасо-Преображенського монастиря села Талова Балка Олександрійського району(Олександрійська єпархія). Очолювали поїздку керівник паломницького відділу єпархії раба Божа Євдокія Алексієнко та настоятель Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе Криничанського району протоієрей Миколай Чиженко.

Віряни відвідали головний храм монастиря, де помолилися за молебеном та панахидою, прослухали змістовну розповідь послушниці Людмили про історію відродження монастиря, зайшли і до зимового дерев’яного храму пророка Іллі, а також вкусили смачної монастирської трапези.

Далі паломники побували на срібному та радоновому озерах села Протопопівка, де покупалися та оздоровилися.

Додому поверталися із гарними враженнями від поїздки, співали духовні пісні.