Главная » 2020 » Січень » 31 » Свято Хрещення Господнього. село Гуляйполе

Свято Хрещення Господнього. село Гуляйполе

Автор: Рябоштанов

19 січня 2020 року настоятель Свято- Миколаївського храму села Гуляйполе Криничанського району протоієрей Миколай Чиженко  разом з прочанами та гостями молитовно відзначив свято Хрещення Господнього. Зранку були відслужені часи та Божественна Літургія у Свято- Миколаївськім храмі села Гуляйполе. Було піднесено молитву про мир в Україні. Потім відбулося велике освячення води у храмі та на місцевому ставку. Священик відзначив у проповіді, що через хрещення кожна людина вступає у Завіт з Богом, засвідчуючи свою віру в Нього та Його могутність. Після цього настоятель освятив воду у храмі Усікновення глави Іоанна Предтечі села Малософіївка та на місцевому ставку. У промові протоієрей Миколай наголосив, що у цей день Господь повертає воді первозданну чистоту, очистивши від людських гріхів і тамо зніздившихся нечистих духів, і нагадує нам на необхідність і нашої душевної і тілесної чистоти. Далі бажаючі приступили до прийняття водних процедур.