Гловна » 2011 » Липень » 9 » КИЇВ. Відбувся Собор єпископів Української Православної Церкви

КИЇВ. Відбувся Собор єпископів Української Православної Церкви

04.06.2023
Автор: Админ
Коментар: 0
Переглядів: 1281
8 липня, в Трапезній палаті храму преподобних Антонія та Феодосія Печерських  Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся Собор єпископів Української Православної Церкви, у якому взяли участь єпископи Української Православної Церкви.

Відкрив засідання вступним словом Предстоятель Української Православної Церкви, після чого керуючий справами УПЦ  архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан оголосив порядок денний.


Собор розглянув питання щодо Статуту про управління Української Православної Церкви та вирішив створити постійно діючу комісію на чолі з митрополитом Донецьким і Маріупольським Іларіоном по розгляду всіх пропозицій, що надійшли з цього приводу та були висловлені під час Архієрейського Собору.


Також Собор розглянув питання щодо Вищої Церковної Ради Української Православної Церкви. Було вирішено змінити назву цієї структури на «Координаційна Рада УПЦ». Цей орган, згідно думки Собору, має діяти як дорадчий, при Предстоятелі Української Православної Церкви та координувати діяльність Синодальних відділів.


Окрім цього,  Собор затвердив рішення про створення нових єпархій Української Православної Церкви, а саме Джанкойської, Уманської, Дніпродзеджинської.


Статистика по кворуму:


На Соборі були присутні
65 архієреїв.

З них: правлячих -
3, вікарних - 18, заштатних - 3.

Мали право голосу -
51.

Без права голосу -
14.

Відсутні -
2http://orthodox.org.ua/uk/node/9591

Увага! Копіювання та використання матеріалів сайту без попереднього погодження заборонено.

Коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєсрация | Вхід ]