Гловна » 2011 » Листопад » 2 » Молитвы о здравии Предстоятеля УПЦ

Молитвы о здравии Предстоятеля УПЦ

"У неділю 30 жовтня Предстоятеля УПЦ було знову госпіталізовано. На сьогоднішній день лікарі оцінюють стан здоров’я Блаженнішого Митрополита Володимира як тяжкий.

Просимо всіх, кому не байдуже здоров"я Предстоятеля нашої Церкви, підсилити молитви за одужання Блаженнішого Митрополита Володимира," - Олександр, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський, секретар Предстоятеля УПЦ.

По благословению Преосвященнейшего Владимира, Епископа Днепродзержинского и Царичанского, во всех храмах епархии за Божественной Литургией на ектении «Рцем вси…» добавляется прошение «О болящем» с прочтением молитвы из Требника о болящем.