Гловна » 2012 » Січень » 26 » КИЇВ. Відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

КИЇВ. Відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

Автор: user

Згідно Статуту про управління Української Православної Церкви Засідання Священного Синоду пройшло під головуванням старішого за хіротонією постійного члену Священного Синоду митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела. В засіданні взяли   участь: митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, митрополит Донецький і Маріупольській Іларіон, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар,  митрополит Черкаський і Канівський Софроній, архієпископ Хустський і Виноградівський Марк, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

ЖУРНАЛИ >>>