Гловна » 2012 » Березень » 29 » В Солонянском благочинии состоялись проводы призывников

В Солонянском благочинии состоялись проводы призывников

28.09.2023
Автор: Василевский
Коментар: 0
Переглядів: 1658

29 березня 2012 року в районному центрі Солоне відбувся весняний призив в ряди української армії. На дане свято були  запрошені: благочинний Солонянського округу  настоятель Свято-Стрітенського храму протоієрей Іоанн Богатчук, голова районної ради Мяснікова Людмила Миколаївна, районний військовий комісар, голови сільських рад. Збройні Сили України поповнять 14 хлопців, серед яких Махота Владислав, син протоієрея Сергія, настоятеля Петро-Павлівського храму с. Сурсько-Михайлівка. Зі словами привітання звернулася до призовників голова районної ради Мяснікова Людмила Миколаївна та побажала хлопцям, легкої та успішної служби. Районний військовий комісар зачитав наказ «Про прийняття на строкову військову службу».

Протоієрей Іоанн благословив майбутніх солдатів, та побажав, щоб службу свою несли з вірою, надією та любов’ю, з батьківською молитвою та вірою в серці. Благочинний вручив на молитвену пам’ять призовникам по іконці.

Зі словами привітання звернулися до своїх синів батьки, під час якого майже у кожного бриніла на очах сльоза. Під покровом Пресвятої Богородиці хлопці відправилися на армійську службу.

         

Увага! Копіювання та використання матеріалів сайту без попереднього погодження заборонено.

Коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєсрация | Вхід ]