Гловна » 2013 » Січень » 7 » Різдвяний виступ недільної школи храму святого князя Володимира

Різдвяний виступ недільної школи храму святого князя Володимира

"Який Ти добрий,Боже...Даєш нам все,що гоже...А ми Тобі співаєм,бо ще журби не знаєм...."
Такими словами розпочали свій святковий  виступ маленькі прихожани храму Святого Князя Володимира (соцмісто), вихованці недільної школи, після закінчення Божественної Літургії, в день Різдва Христова.
Маленькі колядники виконували колядки, вірші, присвячені цьому світлому дню, співали пісні, які народилися саме тут, в недільній школі, в стінах рідного храму... У свій виступ учасники вертепу вклали всю свою любов і вірність  рідній православній вірі, показали знання історії Християнства, повагу та любов до свого храму.
Розчулені та задоволені  поверталися до дому прихожани храму та й маленькі артисти дзвеніли радісними голосочками, несучи до дому  різдвяні подаруночки, які приготував для них настоятель храму, отець Михаїл Рудницький. Дивлячись на таку  чуйну, Різдвяну картину і сам відчуваєш себе дитиною і неначе стаєш чистішим душею і серцем, світлішаєш розумом та почуттями.