Главная » 2013 » Январь » 8 » 8 січня відбувся виступ недільної школи храму Дванадцяти Апостолів м. Дніпродзержинська.

02.12.2022
Автор: Василевский
8 січня відбувся виступ недільної школи храму  Дванадцяти Апостолів м. Дніпродзержинська.
В день Різдва Христового маленькі прихожани храму Дванадцяти Апостолів вихованці недільної школи прославляли новонародженого Христа, колядками, віршами, вертепом та сценкою «Різдвяне чудо».
Ніхто з дорослих не зміг залишитися байдужим до щедрих різдвяних привітань та побажань, а тому всіх маленьких учасників прихожани віддячили подарунками та солодощами.
В дітях ми бачимо своє майбутнє та майбутнє нашого храму та міста, а тому хочемо всіх привітати з Різдвяними святами.
"Христос Народився!"