Гловна » 2013 » Вересень » 10 » Поздравления в адрес Правящего Архиерея

Поздравления в адрес Правящего Архиерея

Сердечно приветствую Вас по случаю сорокалетия со дня рождения и грядущего пятилетия Вашей епископской хиротонии.
Оставив мирское поприще, Вы избрали путь церковного служения, которое после принятии иночества и священного сана проходили в пределах Луганской епархии. Приходские труды Вы сочетали с обучением в Киевских духовных
школах.
Изволением церковного Священноначалия Вы были призваны к архипастырству
и возглавили Кременчугскую епархию, а затем продолжили своё служение на земле Донбасса в качестве викария Луганской епархии.
Ныне, являясь правящим архиереем Днепродзержинской епархии, Вы имеете попечение о вверенной Вам православной пастве и её духовном возрастании.
Поздpaвляя Вас с отмечаемыми датами, молитвенно желаю Вашему Преосвященству здравия, долгоденствия и многой помощи от Пастыреначальника Христа в трудах на благо Святой Церкви и Православия на Украине.
С любовью о Господе
Председатель Отдела внешних церковных связей Московского Патриархата митрополит Волоколамский Иларион

Щиро вітаю Вас з Днем народження!
Нехай доля щедро дарує Вам добро та та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху.
Бажаю, щоб тепло і затишок родинної оселі надійно захищали Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекали ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.
Успіху в усіх починаннях, нових перемог, щастя, благополуччя та міцного здоров'я на довгі роки життя!
З повагою Віце-прем'єр-міністр України О.Ю.Вілкул

Прийміть сердечні вітання з днем народження!
Ваша подвижницька діяльність на ниві духовного відродження служить подальшому утвердженню миру і злагоди в нашому суспільстві, зігріває серця людей добром і вірою у торжество християнських ідеалів.
У цей світлий день щиро бажаю Вам, Ваше Преосвященство, міцного здоров'я на довгі роки, радості та щастя, невгасимої енергії і натхнення у Вашій благодатній праці на славу Святої Церкви та рідної Дніпропетровщини.
Нехай і надалі Ваше життя за заповідями Христовими повниться новими здобутками у духовному зростанні українського народу!
З повагою Голова облдержадміністрації Д.В.Колєсніков

Щиро вітаю Вас із Днем народження!
Сьогодні Ви працюєте на ниві духовності, дбайливо зберігаючи православні традиції Дніпродзержинська та являючи приклад справжньої сили людського духу й віри.
Нехай Всемилостивий Господь, який поставив Вас на цей величний шлях священства й надалі проливатиме на Вас свою любов та обдаровуватиме Вас своїми щедротами.
Бажаю Вам міцного здоров'я, духовної сили та любові від Всещедрого Господа на довгії літа!
З повагою Дніпродзержинський міський голова
С.О.Сафронов