Гловна » 2014 » Серпень » 12 » Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

12 серпня у Синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Засідання розпочалося заупокійною літією за новопреставленим Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.

Журнали засідання Священного Синоду Української Православної Церкви від 12 cерпня 2014 року

Ж У Р Н А Л №36

СЛУХАЛИ:

Інформацію Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри Високопреосвященнішого митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія про подання на розгляд Собору єпископів Української Православної Церкви, який пройде 13 серпня 2014 року в місті Києві, проектів наступних документів:

1)      Програма Собору єпископів;

2)      Порядок денний Собору єпископів;

3)      Регламент Собору єпископів;

4)      Процедура обрання Митрополита Київського і всієї України.

УХВАЛИЛИ:

Запропонувати на розгляд Собору єпископів УПЦ проекти наступних документів:

1)      Програма Собору єпископів;

2)      Порядок денний Собору єпископів;

3)      Регламент Собору єпископів;

4)      Процедура обрання Митрополита Київського і всієї України.

Ж У Р Н А Л №37

СЛУХАЛИ:

Інформацію Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри Високопреосвященнішого митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія про подання на розгляд Собору єпископів Української Православної Церкви, який пройде 13 серпня 2014 року в місті Києві, кандидатури Секретаря Собору єпископів УПЦ, а також складу мандатної, редакційної та лічильної комісій.

УХВАЛИЛИ:

Пропонувати Собору єпископів Української Православної Церкви кандидатуру Секретаря Собору єпископів УПЦ, а також склад мандатної, редакційної та лічильної комісій.

Ж У Р Н А Л №38

МАЛИ МІРКУВАННЯ щодо дати та місця проведення інтронізації новообраного Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви.

УХВАЛИЛИ:

Інтронізацію новообраного Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви звершити 17 серпня 2014 року в місті Києві у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ,

МІСЦЕБЛЮСТИТЕЛЬ КИЇВСЬКОЇ МИТРОПОЛИЧОЇ КАФЕДРИ