Гловна » 2015 » Березень » 18 » В день рождения

В день рождения

18 березня, настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр молитовно відзначив день народження. За Божественною літургією у нашому соборі владиці Олександру співслужили єпископ Макарівський Іларій, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, клірики собору та гості у священному сані. Митрополиту Олександру виповнилося 38 років. Після літургії владику привітав ктитор собору Ігор Лисов, який подякував владиці за пастирську опіку парафії, підбір духовенства для храму, за натхненну відправу богослужінь, які кожної неділі транслюються у прямому ефірі, побажав мужності духу для продовження справи Блаженнішого Митрополита Володимира. Також митрополита Олександра привітали від духовенства собору – благочинний протоієрей Валерій Кравець, регент Митрополичого хору Олександр Тарасенко та численні гості.