Главная » 2015 » Июль » 5 » КИЇВ. Архієреї УПЦ на чолі з Предстоятелем освятили надгробний хрест і звершили панахиду на могилі Блаженнішого Митрополита Володимира

22.08.2017
5 липня, у роковини з дня кончини Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана, +2014), по закінченні Божественної літургії в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаври Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив хресний хід до монастирського кладовища на Дальніх печерах, де на могилі спочилого у Бозі Архіпастиря була звершена панахида.
Разом з Його Блаженством помолитися за упокій душі Блаженнішого Митрополита Володимира прийшли архієреї, духовенство та чисельні віруючі УПЦ.
Перед початком панахиди відбулося освячення надгробного хреста на могилі спочилого Предстоятеля УПЦ.