Главная » 2016 » Декабрь » 29 » Керуючий Кам’янською єпархією прийняв участь в засіданні Священного Синоду

Керуючий Кам’янською єпархією прийняв участь в засіданні Священного Синоду

23.06.2017
29 грудня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося останнє у 2016 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У засіданні, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, взяли участь постійні члени Священного Синоду: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; а також тимчасові члени Священного Синоду: митрополит Феодосійський і Керченський Платон, митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, архієпископ Кам’янський і Царичанський Володимир.

Під час роботи останнього у 2016 році засідання Священного Синоду УПЦ були заслухані звіти Синодальних установ Української Православної Церкви.

За матеріалами Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ