Главная » 2017 » Октябрь » 8 » Храмовий день у церкві преподобного Сергія м. Кам’янське

Храмовий день у церкві преподобного Сергія м. Кам’янське

8 жовтня 2017 року, в день пам’яті святого Сергія Радонєжського, у Свято-Сергіївській парафії міста Кам’янське відбулося урочисте святкування храмового свята.
Уперше за всю історію існування храму, на святковій Божественній Літургії разом з настоятелем співслужив диякон – клірик Свято-Миколаївського Кафедрального Собору Кам’янського, завідувач канцелярії Кам’янської єпархії протодиякон Вадим Василевський.
По завершенні водосвятного молебню з акафістом преподобному Сергію настоятель храму архімандрит Арсеній Бочкарь привітав вірних і гостей з храмовим Днем, а також подякував отцю-протодиякону Вадиму за молитовне відвідування церкви преподобного, вручивши йому від імені парафії останню книгу найвидатнішого краєзнавця Кам’янського О. Ю. Слонєвського «Эльна» на згадку про спільне служіння. У слові-відповіді отець Вадим також привітав усіх з храмовим днем, провівши аналогію між маленькою келією преподобного та маленьким олтарем лівобережного храму, побажавши настоятелю та всім вірним уподібнюватися великому ігумену в чеснотах, які Господь посилає за терпіння та смирення.
Після спільної фотографії гостей було запрошено на святкову трапезу, підготовлену силами вірних. Вірним у цей день були подаровані іконочки преподобного Сергія з благословінням, а діткам по шоколадці
Через те що храмове свято припало на неділю, гості у священному сані змогли прибути лише пізніше. Привітати парафію преподобного Сергія прибули ключар Свято-Миколаївського Кафедрального Собору протоієрея Константин Свідунович, настоятель церкви Івана Хрестителя протоієрей Геннадій Чередник і клірики цього храму протоієрей Роман Артюхов та диякон Михаїл Іванов, настоятель храму на честь ікони Богородиці «Несподівана радість» (що при 6-й дитячій лікарні) протоієрей Тарасій Шаповалов, клірик храму благовірного князя Ігоря Чернігівського ієрей Сергій Олійник, клірик церкви Апостола Андрія Первозваного диякон Роман Романенко та запрошені вірні.