Главная » 2022 » Март » 6 » Неділя Сиропусна

Неділя Сиропусна

Автор: deinega
6 березня, в Неділю сиропусну (Прощену), Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору. Перед початком літургії був відслужений акафіст святителю Миколаю. За літургією були піднесенні особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним та за міську владу. Після співання запричасного вірша, проповідь виголосив клірик собору протоієрей Олександр Князюк. По завершенні Богослужіння, Владика звернувся до пастви зі словом проповіді.