Главная » 2022 » Март » 18 » У другу неділю Великого посту у всіх храмах та монастирях УПЦ звершать молебень за припинення збройного протистояння в Україні

Автор: deinega
20 березня 2022 року, у другу неділю Великого посту, день пам’яті Собору усіх преподобних Києво-Печерських, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, після Божественної літургії у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви звершать молебень за припинення збройного протистояння в Україні та збереження суверенітету і цілісності нашої Держави.
Відповідний циркуляр Київської Митрополії був направлений усім єпархіальним Преосвященним 17 березня, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.