Главная » 2022 » Март » 18 » Архіпастир звершив акафістний спів святителю Миколаю та літургію Передосвяченних Дарів

Автор: deinega
18 березня, у п'ятницю другої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, звершив акафістний спів Святителю Миколаю та літургію Передосвяченних дарів у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору. За Богослужінням були піднесені особливі прохання до Господа про припинення кровопролиття у нашій Державі та дарування миру.