Главная » 2022 » Март » 21 » Неділя друга Великого посту

Неділя друга Великого посту

29.06.2022
Автор: deinega
20 березня, у Неділю другу Великого посту, день пам'яті святителя Григорія Палами та всіх преподобних Киево-Печерських, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський звершив Божествену літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Архіпастирю співслужило духовенство собору. Перед початком літургії, був звершений акафістний спів святителю Миколаю. За літургією були піднесені особливі прохання про припинення ворожнечі та дарування миру Україні. Після літургії, з благословення Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, був звершений молебний спів про припинення збройного протистояння в Україні та збереження суверенітету і цілісності нашої Держави.