Гловна » 2022 » Березень » 27 » Неділя Хрестопоклона

Неділя Хрестопоклона

Автор: deinega
27 березня, в Неділю 3 Великого Посту, Хрестопоклонну, Високопреосвященніший митрополит Кам'янський і Царичанський Володимир очолив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Кам'янському Свято-Миколаївському кафедрального собору, у співслужінні кліриків собору. Перед літургією Владика очолив акафіст святитителю Миколаю. Після відпустки Божественної Літургії перед Хрестом, що перебуває на аналої посеред храму, було здійснено славлення, проспівали тропар "Хресту Твоєму поклоняємося, Владико" із земними поклонами. Після чого, духовенство на чолі з Владикою вийшли до Голгофи що біля собору, де піднесли прохання за наше місто та осінили Хрестом на чотири сторони. Також в цей день було звершено освячення куполу і хреста , які будуть прикрашати кафедральний собор.