Главная » 2022 » Апрель » 3 » У Неділю 4-ту Великого посту Архіпастир звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське

Автор: deinega
3 квітня 2022 року, у Неділю 4-ту Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника, Високопреосвященніший Митрополит Кам'янський і Царичанський Володимир очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору. Перед літургією був здійснений акафістний спів святителю Миколаю Чудотворцю. Владика помолився про український народ, який перебуває у скорботі, про збереження нашої Батьківщини, щоб Господь укріпив мужністю наших воїнів та дарував мир. Також архіпастир попросив у Господа, щоб Він сподобив Своєї милості тих, хто поклав життя на полі бою.