Главная » 2022 » Апрель » 8 » Похвала Божої Матері

Похвала Божої Матері

29.06.2022
Автор: deinega
Увечері в п'ятницю п'ятого тижня Великого Посту, 8 квітня, Церква на суботній утрені звершує так звану
"Похвалу Божої Матері" - урочисте читання Акафіста Пресвятої Богородиці "Радуйся, Невесто Неневестная", коли 4 рази духовенство виходить із вівтаря для звершення Акафісту.
У Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське богослужіння очолив настоятель собору,
Високопреосвященніший митрополит Кам'янський та Царичанський Володимир, у співслужінні духовенства собору, духовенства парафій Кам'янського округу та парафій єпархії, що прибули взяти участь у соборному служінні. Каждіння під час читання Акафіста відбувалося перед кожним з Богородичних образів собору.
Після закінчення богослужіння перед шановним Тихвінським образом священнослужителі заспівали "Царице моя Преблага".