Главная » 2022 » Апрель » 16 » Владика звершив чернечі постриги

Владика звершив чернечі постриги

Автор: deinega
16 квітня, в Лазареву суботу, Високопреосвященніший митрополит Володимир звершив чернечі постриги, двох кліриків Каменської єпархії, та двох послушниць. Послідування було здійснено у Тихвінському хрестильному храмі комплексу Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Кам'янське. Настоятель Свято-Георгіївського храму м. Кам'янське протоієрей Олександр Лещенко, був пострижений на честь
праведного Лазаря. Настоятель Свято-Духівської жіночої монашеської громади с. Хутірське ієрей Сергій Жадан був пострижений на честь преподобного Іллі Макіївського. Послушниця Свято-Георгіївського храму Тетяна, прийняла постриг у мантію з ім'ям на честь Великомученика Георгія Переможця, а послушниця Свято-Миколаївського кафедрального собору Ольга, прийняла іночество з ім'ям на честь великомучениці Варвари.