Главная » 2022 » Апрель » 24 » Світле Христове Воскресіння

Світле Христове Воскресіння

29.06.2022
Автор: deinega
24 квітня у свято Світлого Христового Воскресіння, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Пасхальне Богослужіння.
В зв'язку з обставинами які відбуваться у нашій Державі, Богослужіння було відслужено зранку.
Під співи стихири "Воскресіння Твоє, Христе Спасе..." віруючі здійснили хресну ходу навколо храму та почалася пасхальна заутреня.
Після прочитання "Слова оголосного Іоанна Златоуста" духовенство змінило білі ризи на червоні.
За великодньою Літургією, за ще однією святковою традицією, Євангеліє було прочитано кількома мовами.
За Літургією були прочитані Послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія та Високопреосвященнішого митрополита Володимира.
Під час літургії були піднесенні молитви про мир в нашій Державі.
По заамвонній молитві було освячено артос і почалося освячення великодніх приношень.
Христос Воскресе! Воістину Воскрес!