Главная » 2022 » Апрель » 25 » Світлий Понеділок. Служіння Архіпастиря в Царичанці

Світлий Понеділок. Служіння Архіпастиря в Царичанці

13.08.2022
Автор: deinega
25 квітня, в Світлий Понеділок, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі пгт Царичанка. Його Високопреосвященству співслужило духовенство Царичанського благочиння. За Богослужінням піднесли особливі прохання про дарування миру нашій Державі та позбавлення від ворога.
Після літургії було звершено хресну ходу навколо храму з Пасхальними піснеспівами та читанням Євангелія.
Після відпусту Владика привітав всіх зі святом Христового Воскресіння та побажав миру і злагоди всім присутнім.