Главная » 2022 » Апрель » 26 » Світлий Вівторок. Служіння Архіпастиря у Вільногірську

Світлий Вівторок. Служіння Архіпастиря у Вільногірську

29.06.2022
Автор: deinega
26 квітня, у Світлий Вівторок, та день шанування Іверської ікони Божої Матері, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі м. Вільногірськ Верхівцевського благочиння. Архіпастиру співслужило духовенство благочиння. За літургією були піднесенні особливі прохання про дарування миру та позбавлення від ворога. Після літургії було звершенно хресну ходу навколо храму. Після відпусту Владика привітав всіх зі святом Світлого Христового Воскресіння, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословіння.