Главная » 2022 » Июнь » 14 » Свято-Троїцький храм міста Верхівцево відзначив престольне свято

Свято-Троїцький храм міста Верхівцево відзначив престольне свято

29.06.2022
Автор: deinega
14 червня, у вівторок першої седмиці після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі м. Верхівцево. Його Високопреосвященству співслужило духовенство Кам'янської та Криворізьської єпархій. Під час малого входу, за старанні труди на славу Святої Церкви, настоятель храму протоієрей Володимир Хилевич був нагородженій правом носіння другого хреста з прикрасами. За літургією підносилися особливі прохання про дарування миру на українській землі та за місцеву владу. Після літургії, навколо храму було звершено хресну ходу з читанням євангелія та кропленням народу святою водою. Наприкінці Владика звернувся зі словом проповіді. Також Владика відзначив церковними нагородами Хилевич Єкатерину Данилівну та Чумак Галину Михалівну за старанні труда на Славу Церкви Христової.