Главная » 2022 » Июнь » 21 » Служіння Архіпастира у кафедральному соборі

Служіння Архіпастира у кафедральному соборі

29.06.2022
Автор: kmnskeparh
21 червня, у вівторок другого тижня після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський звершив Параклісіс до Пресвятої Богородиці та Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії. За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; за воїнів; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Під час літургії була звершенна священицька хіротонія.