Главная » 2022 » Июнь » 30 » Архіпастир звершив акафістний спів до святителя Миколая та Божественну літургію

Архіпастир звершив акафістний спів до святителя Миколая та Божественну літургію

14.08.2022
Автор: kmnskeparh
30 червня, у четвер 3-го тижня після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, звершив акафістний спів до святителя Миколая та Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста. Під час Богослужіння були піднесенні особливі прохання про встановлення миру на українській землі, про припинення ворожнечі, про воїнів, за владу. За літургією була здійснена дияконська хіротонія.