Главная » 2022 » Июль » 9 » Урочистості з нагоди дня святкування Тихвінської ікони Божої Матері

Урочистості з нагоди дня святкування Тихвінської ікони Божої Матері

14.08.2022
Автор: kmnskeparh
9 липня у Кам'янському відбулися єпархіальні урочистості з нагоди святкування шанованого образу Кам'янської єпархії Тихвінської ікони Божої Матері.
Урочисті заходи очолив Високопросвятіший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, у співслужінні духовенства собору, благочинних та священнослужителів усіх районів єпархії.
На заупокійній ектенії суто був згаданий Блаженніший Митрополит Київський і всієї України.
Володимир (у цей день виповнилося 56 років архієрейської хіротонії покійного Предстоятеля).
По відпусті Літургії духовенство з хресною ходою, обійшли квартал (Соборна площа - Гімназичний
проспект - вулиця Соборна - вулиця Архівна), пройшли до Тихвінського храму, де було прочитано молитву
святковому образу і проспіване многоліття всім, хто зібрався в день свята.
Митрополит Володимир у слові привітав усіх зі святом, висловивши подяку  духовенству єпархії і всім, хто зібрався у цей день.