Главная » 2022 » Июль » 10 » Неділя 4-а після П'ятидесятниці

Неділя 4-а після П'ятидесятниці

13.08.2022
Автор: kmnskeparh
10 липня, у Неділю 4-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив раню Божественну литургию у Свято-миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.
Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору. За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Після літургії, був звершений хресний хід навколо храму.
Наприкінці Владика привітав усіх із Воскресним днем, розповів проповідь на тему Євангельского зачала, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословення.