Главная » 2022 » Июль » 21 » Храм на честь Казанської ікони Божої Матері м. Кам'янське відзначив престольне свято

14.08.2022
Автор: kmnskeparh
21 липня, у день явлення Казанської ікони Божої Матері, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Акафіст до Пресвятої Богородиці та Божественну літургію, у храмі на честь Казанської ікони Божої Матері м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархіїї та гості у священному санні. За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Після літургії було здійсненно хресну ходу навколо храму. Наприкінці Владика привітав всіх зі святом, розповів про важливість шанування Пресвятої Богородиці, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословіння.