Главная » 2022 » Июль » 28 » У день пам‘яті святого Рівноапостольного великого князя Володимира та 1034-річницю Хрещення Київської Русі

13.08.2022
28 липня, у день пам‘яті святого Рівноапостольного великого князя Володимира та 1034-річницю Хрещення Київської Русі, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам‘янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у храмі на честь святого апостола Андрія Першозванного. Архіпастиру співслужило духовенство єпархії. Сьогодні в нашій країні відзначається день державності, тому за  богослужінням особливо молились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Наприкінці Владика привітав всіх зі святом , розповів про великий внесок в наше життя, який зробив святий князь Володимир. Також Архіпастир привітав з днем народження настоятеля храму протоієрея Романа Товстяка, побажав йому миру та злагоди.