Главная » 2022 » Август » 1 » День пам'яті преподобного Серафима Саровського

День пам'яті преподобного Серафима Саровського

13.08.2022
Автор: kmnskeparh
1 серпня, у день пам‘яті святого преподобного Серафима Саровського, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам‘янський і Царичанський, очолив Божествену літургію у тезоіменитому храмі м. Кам‘янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста. Перед початком літургії, Владика освятив храмову ікону преподобного Серафима.
За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Після співу запричасного вірша, протоієрей Олександр Князюк виголосив проповідь про життя преподобного. Наприкінці Богослужіння, Владика нагородив благодійників храму церковними нагородами. Також настоятель храму ієромонах Агафодор (Курадовець) був нагороджений правом носіння палиці. Архіпастир привітав всіх зі святом, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословіння.