Главная » 2022 » Август » 4 » Богослужіння в храмі на території КВК №34

Богослужіння в храмі на території КВК №34

13.08.2022
Автор: kmnskeparh
4 серпня, у день пам'яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, у тезоіменитому храмі , який знаходиться на території КВК №34, була звершенна Божественна літургія. З благословіння Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам'янського і Царичанського, очолив літургію клірик кафедрального собору протоієрей Олександр Князюк у співслужінні настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Іллінка Криничанського благочиння протоієрея Вадима Василенко. За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.