Главная » 2022 » Август » 11 » Богослужіння у день Різдва святителя і чудотворця Миколая

Богослужіння у день Різдва святителя і чудотворця Миколая

04.10.2022
Автор: kmnskeparh
11 серпня, у день Різдва святителя і чудотворця Миколая, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору та приходів міста. Перед почаком літургії, було звершено акафістний спів до святителя Миколая. За Літургією помолились про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, про тих хто у відчаї і втратив домівки, про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним, щоб Господь напоумив владу та зміцнив мужністю воїнів. Богослужіння завершилось хресним ходом навколо собору. Владика привітав всіх зі святом, і побажав, щоб молитвами святого Миколая Господь благословив нашу землю миром.