Гловна » 2022 » Серпень » 14 » Неділя 9-та після П'ятидесятниці, свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

Автор: Адміністратор
14 серпня 2022 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, Високлпреоссвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору.
На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після Літургії Архіпастир звершив освячення меду і трав. Вірян окропили святою водою.